Wczasy Nysa - Wypoczynek w Głębinowie

Pogoda 0°C
Szybka rezerwacja +48 602 669 701

Atrakcje w pobliżu

Moc atrakcji w okolicy

Możesz mieć pewność, że nie dopadnie Cię nuda

Przygotowaliśmy dla Państwa kilka propozycji atrakcji, które znajdują się w okolicy naszego ośrodka dla uatrakcyjnienia pobytu. Szczegóły dojazdów do poszczególnych miejsc można poznać odwiedzając bezpośrednio strony internetowej jednak osobiście także służymy pomocą na terenie ośrodka 24/h w poradzie jakie miejsca najlepiej odwiedzić.

• Miasto Nysa

Serdecznie zapraszamy do pięknego miasta Nysa, w którym znajdą Państwo wiele atrakcji. Nysa leży w południowo-zachodniej części Opolszczyzny, nad rzeką Nysą Kłodzką, u podnóża Sudetów. Przez kilkaset lat miasto było stolicą Księstwa Biskupiego oraz jednym z najważniejszych ośrodków kulturalnych i gospodarczych ówczesnej Europy. Do dzisiaj można tutaj podziwiać wiele cennych zabytków z różnych epok historycznych. Z myślą o turystach na obrzeżach miasta nad Jeziorem Nyskim zlokalizowano rozległy kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy, który stanowi centrum uprawiania sportów wodnych oraz jest punktem wypadowym dla turystyki pieszej i rowerowej. Jedne z najciekawszych miejsc do odwiedzenia: Punkt widokowy na ratuszu, punk widokowy na wieży ciśnień, Bazylika Św. Jakuba i Agnieszki oraz pozostałe piękne kościoły. Skate park oraz park ćwiczeń. Dla osób lubiących aktywnie spędzać czas miasto oferuje kilometry ścieżek rowerowych oraz parki gdzie można pośmigać całą rodziną na rolkach.

www.pl.wikipedia.org/wiki/Nysa

• Kręgle

W pobliżu mają Państwo do dyspozycji dwie kręgielnie Bohemia Club przy ul. Kasztanowej oraz w centrum Nysy - Pod Zielonym Kodutem. Pełne cenniki oraz lokalizacje na poniższych stronach internetowych.

www.kregielnianysa.pl oraz www.kregle.letnet.pl

• Tenis ziemny

W centrum miasta znajduje się także w pełni wyposażony i profesjonalny kort tenisowy. To doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu dla kogoś kto nigdy nie spróbował tenisa lub po prostu lubi aktywnie spędzać czas. Przy korcie działa Szkoła Tenisa "Gem".

www.tenisnysa.pl

• Jezioro Nyskie

Jezioro Nyskie dzięki NOR oferuje bogactwo atrakcji. Oprócz typowego wypoczywania nad wodą można skorzystać z wypożyczalni kajaków, rowerków wodnych, łódek czy żaglówek.

www.nor.nysa.pl

Liczne restauracje oraz kluby muzyczne w mieście oraz na obrzeżach znajdą Państwo mnóstwo miejsc gdzie można dobrze zjeść oraz wieczorem pobawić się przy dobrej muzyce.